דינה של אי חתימה - סעיף 144 לפקודה

בהמשך למבזק מס הקודם בו ציינו, בין היתר, כי קיימת חזקה חלוטה לעניין הסיפא של סעיף 144 לפקודה, נרחיב בסוגיות נוספות :מה דינו של נספח לא חתום לדוח חתום? מה דינו של דוח לא חתום?

דינה של חתימה - סעיף 144 לפקודה

סעיף 143 לפקודה קובע "אדם המסייע לאחר, תמורת תשלום, לערוך דו"ח, הודעה, טופס או מסמך אחר לצורך פקודה זו, חייב להצהיר על אותה תעודה כי הוא סייע בעריכתה". סעיף 144 לפקודה (להלן: "הסעיף") קובע, בסיפא:

תגיות

אמנה בעל שליטה גמלאות גמלה דיבידנד דירה דירת מגורים דמי אבטלה דמי ביטוח דמי לידה הכנסה הכנסות חברה זרה חברה משפחתית, חברת בית וחברה שקופה חברה נשלטת זרה יחיד כפל מס מבוטח מוסד קבע מניות מס חברות מס רכישה מס שבח מע"מ מעסיק נאמנות נישום נכס נכסים סעיף 75ב' עובד עצמאי עולה חדש עסקה מלאכותית עצמאי פטור ממס קיזוז הפסדים קצבת זקנה רווח הון שכיר תושב תושבות תושב חוזר תושב חוזר ותיק תושב חוץ תושב ישראל

ימי עיון

<יוני 2024>
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456
המומחים שלנו לרשותכם
שאל שאלה