אמנות מס

  • צריך להעביר כספים לחו"ל והבנק רוצה לנכות 25% מסכום העברה?

  • חתמת על הסכם לקבלת שירותים מתושב חוץ ואינך יודע אם יש לנכות מס במקור?

  • קיימת פעילות עסקית בחו"ל ואינך יודע האם אתה חייב בתשלום מס בגין הכנסה זו בחו"ל?

ישראל חתומה על למעלה מ-50 אמנות מס בינלאומיות למניעת כפל מס עם מדינות שונות וצפויה גם לחתום על אמנות לחילופי מידע. ייעוץ מס בינלאומי עשוי לחסוך לך מגוון תשלומים מיותרים לרשויות.

ייעוץ מס בינלאומי – זו המומחיות שלנו

ב"ארצי, חיבה, אלמקייס, כהן – פתרונות מיסוי בע"מ", אנו מתמחים במתן ייעוץ לחברות ויחידים הפועלים בחו"ל ולכאלו הנדרשים להעביר כספים או תשלומים לנותני שירותים בחו"ל, לגבי שיעור המס במקור שיש לנכות מהתשלום, אם בכלל, תוך הסדרת ניכוי המס במקור מול רשות המסים, והכל בהתאם לאמור באמנות המס.

אמנות מס בארה"ב ואירופה – לחץ כאן למידע נוסף

ייעוץ מקיף בנושא אמנות מס

למשרדנו ניסיון רב בפרשנות אמנות המס שעליהן חתומה מדינת ישראל, ואנו מייעצים ללקוחותינו לגבי קיום מוסד קבע, תושבות, שיעור ניכוי המס במקור שיש לנכות מתשלומים שצפוי לקבל תושב ישראל מחו"ל או תשלום שתושב ישראל צפוי להעביר לחו"ל, והכל בהתאם לאמור באמנות המס שישראל הינה צד להן.

התנהלות מול תושב חוץ

אם חתמת על חוזה לקבלת שירותים מתושב חוץ ואינך יודע האם התשלום הינו הכנסה חייבת בישראל, בהתאם להוראות הפקודה, והאם ניתן להקטין את ניכוי המס במקור שהבנק הודיע לך שהוא מתכון לנכות מהתשלום – שיעור של 25% – אנו מזמינים אותך להיפגש עם מומחי המיסוי הבינלאומי במשרדנו ולהתייעץ עמם לגבי דרישתו של הבנק לנכות מס במקור, והאם תוכל להקטין את שיעור המס בהתאם לסיווג ההכנסה והשיעור שנקבע באמנת המס.

הקטנת החשיפה המשפטית מול רשויות המס בישראל

זכור, אם לא ניכית את מלוא המס במקור כדין, אתה חשוף לכך שרשויות המס ינקטו כנגדך להליכים פליליים. לא זו אף זו, רשות המסים תדרוש ממך לשלם את המס שלא נוכה במקור, בכובעך כמנכה, למרות שלכאורה מקבל התמורה צריך לשאת בנטל המס.

אמנות מס – אנחנו הבית שלך לקבלת מענה לכל הסוגיות בתחום:

•    יעוץ לגבי תושבות מכח אמנה
•    יעוץ לגבי קיום מוסד קבע מכח האמנה
•     יעוץ לגבי שיעור ניכוי המס במקור הקבוע באמנות

צפה עכשיו במבזקים עדכניים בנושא אמנות מס

מומחה בתחום הביטוח הלאומי

שותף, מומחה בתחום המיסוי הבינלאומי

מומחית בתחום המיסוי הישראלי

מומחית בתחום המיסוי הישראלי

הרשמה לקבלת מבזקים >
להורדת ספר מבזקי המס 2019-2020 >
הרשמה לקבלת מבזקים
המומחים שלנו לרשותכם
שאל שאלה