• בית
  • ארצי, חיבה, כהן-פתרונות מיסוי בע"מ

ארצי, חיבה, כהן-פתרונות מיסוי בע"מ

החברה

ארצי, חיבה, כהן – פתרונות מיסוי מתמחה במתן ייעוץ ופתרונות מיסוי לבעיות מורכבות בתחום המס והביטוח הלאומי בישראל ובחו”ל.

ארצי, חיבה, כהן – פתרונות מיסוי שמה לה מטרה להעניק שירותים ייחודיים בענייני מיסוי לשם יצירת מתאם שוטף בין תחומי המס המגוונים, תוך מיצוי המקצועיות והיצירתיות של מומחי המשרד. אווירת הצוות וחדוות העשייה של מומחי המשרד בתחומי המס השונים משיאה את הפתרון המיסויי הכולל ואת טיב השירות המוענקים ללקוח.

ארצי, חיבה, כהן – פתרונות מיסוי חברה ברשת הייעוץ הבינלאומית – Premier. קשרי הגומלין עם עמיתי הרשת בחו”ל מקנים ללקוח מעטפת מיסויית רב לאומית.

ארצי, חיבה, כהן – פתרונות מיסוי הוקמה בשנת 2002 על ידי רו”ח רן ארצי, שהיה שותף מנהל אגף המיסים באחד מחמשת משרדי רואי החשבון המובילים בישראל, יחד עם רו”ח ומשפטן ישי חיבה, שהיה שותפו של רן להקמת אגף המיסים ומנהל את המחלקה למיסוי ישראלי במשרד מעת הקמתו.

בשנת 2006 הצטרף כשותף רו”ח ועו”ד חגי אלמקייס, ממקימי היחידה למיסוי בינלאומי ברשות המיסים, אשר מנהל את המחלקה למיסוי בינלאומי במשרד משנת 2004.

בשנת 2010 הצטרף כשותף רו”ח ומשפטן ישי כהן, שכיהן בתפקיד בכיר ברשות המיסים ונמנה עם הצוות המקצועי במחלקה למיסוי ישראלי במשרד החל משנת 2007.

בשנת 2011 הצטרף כשותף רו”ח ועו”ד גדי אלימי, ממקימי היחידה למיסוי בינלאומי ברשות המיסים, שנמנה עם הצוות המקצועי במחלקה למיסוי בינלאומי במשרד החל משנת 2006.

בשנת 2015 הצטרף כשותף רו”ח ומשפטן יובל אבוחצירא, אשר ביצע תפקידים שונים ברשות המיסים ובשש השנים שקדמו לפרישתו מרשות המיסים כיהן כסגן פקיד שומה חיפה. יובל מנהל את סניף חיפה והצפון של משרדנו ונמנה עם הצוות המקצועי במחלקה למיסוי ישראלי במשרד החל משנת 2010.

סניף חיפה והצפון

בהתאם לתפיסת השירות המקצועי הראוי ללקוחותינו ולאור צרכיהם המשתנים, בשנת 2010 חנך משרד ארצי, חיבה, כהן – פתרונות מיסוי, את סניף חיפה והצפון, במטרה לספק ללקוחותינו שירות מקצועי, נגיש ויעיל.

ארצי, חיבה, כהן  סניף חיפה והצפון מנוהל על ידי רו”ח ומשפטן יובל אבוחצירא, אשר ביצע תפקידים שונים ברשות המיסים ובשש השנים שקדמו לפרישתו מרשות המיסים כיהן כסגן פקיד שומה חיפה. יובל מנהל את סניף חיפה והצפון של משרדנו ונמנה עם הצוות המקצועי במחלקה למיסוי ישראלי במשרד החל משנת 2010.

ארצי, חיבה, כהן – סניף חיפה והצפון מעניק את מכלול שירותי המיסים, תוך התבססות על ניסיונם ומקצועיותם של מומחי ארצי את חיבה בתחומי המס השונים.

ארצי, חיבה, כהן – סניף חיפה והצפון מתמקד בתחומי המס המאפיינים את המגזר העסקי באזור חיפה והצפון וביניהם- עידוד השקעות הון ומפעלי תעשייה, ייזום נדל”ן, תעשיות עתירות ידע, פעילות בינלאומית ומלונאות.

פעילויות נבחרות

1. מבני השקעה בינלאומיים.
2. נאמנויות וגילו מרצון.
3. עסקאות רכישה ומיזוגים.
4. ייצוג בפני רשויות המס.

מומחית בתחום המיסוי הישראלי

שותף, מנהל סניף חיפה והצפון, מומחה בתחום המיסוי הישראלי

שותף, מומחה בתחום המיסוי הישראלי

מומחה בתחום המיסוי הישראלי

הרשמה לקבלת מבזקים >
להורדת ספר מבזקי המס 2019-2020 >
הרשמה לקבלת מבזקים
המומחים שלנו לרשותכם
שאל שאלה